Koupě dveří je důležitou investicí na dlouhou dobu dopředu. Zakázková výroba dřevěných vchodových dveří umožňuje vyrobit prakticky libovolné provedení, designově sladěné s dřevěnými okny i s architekturou a stylem domu.

 Dřevěné vchodové dveře  jsou rozměrově stálé, odolné proti povětrnostním vlivům. Pečlivě vybíraný a tříděný materiál a propracovaná konstrukce dveří jsou zárukou dlouhé životnosti a vysoké spolehlivosti.

Vyrábíme více typů vstupních dveří a interiérových dveří a to klasicky otevírané, falcové, posuvné po stěně a posuvné do pouzdra. Dveře a zárubně vyrábíme převážně z dostupných dřevin na našem trhu. 

Nejčastěji používáme dřevěný masiv smrku, borovice, dubu, buku, olše, jasanu a javoru. Vchodové dveře vyrábíme především z dřevin jako je smrk, borovice, buk a dub.  Interiérové dveře vyrábíme z masivu, dýhovaných desek, laminovaných desek a truhlářské překližky. Vyrábíme i prosklené dveře a repliky starých vchodových dveří, které umíme vybavit bezpečnostními zámky a kováním, bezpečnostními skly a fóliemi, designovými prvky atd....